Javorová spárovka cink

Truhlářský polotovar javorová spárovka cink je vyráběna z kvalitního javorového dřeva, které je typické svou krásnou kresbou a světlou barvou bělu. Javor se velice dobře zpracovává, lze jeho dřevo použít na obklady, podlahy, pracovní desky, apod.

Průběžná a javorová spárovka cink se od sebe liší cenou a způsobem zpracování. Cinkovaná spárovka se vyrábí lepením nastavených lamel do různých formátů. My dodáváme javorovou spárovku v tloušťkách 20 mm, 30 a 40 mm, na přání lze vyrobit i jiné rozměry. Javorová spárovka cink je k sobě lepená pomocí disperzního lepidla, které je ekologické a dobře drží.

Spočítejte si orientační cenu spárovky v naší nové kalkulačce.

Všechny námi vyráběné spárovky dodržují příslušné normy. Jsou vhodné pro výrobu schodů, dveří, parapetů, obložení a dalších částí interiéru, také na nábytek. Použitím spárovky zamezíte pnutí dřeva a tedy i kroucení namáhaných částí finálního produktu.

Javorová spárovka cink se využívá pro svůj hezký vhled velmi často. Vyrábíme spárovku ve čtyřech kategoriích, A až D. Použité dřevo je z českých lesů, sušené na správnou hodnotu. Příliš vlhké nebo příliš suché dřevo se zpracovává velice špatně. Dřevo je v českých domácnostech velmi oblíbené. Důvodů je hned několik: návrat k přírodě, obliba přírodních materiálů, ale především jeho elegance, krásný vzhled, vůně a dlouhá životnost. Masivní nábytek jako jsou postele nebo stoly či skříně poslouží dlouhá desetiletí. Javorové dřevo má nádhernou kresbu dřeva, kterou lze zdůraznit natřením spárovky tenkou vrstvou laku. O nábytek a výrobky z javorové spárovky pečujte speciálními vosky a oleji. Ochráníte je před vlhkostí a prodloužíte jim životnost. Javorovou spárovku prodáváme za velmi výhodné ceny.

Poptávka nebo dotaz

Máte nějaké dotazy, nebo chcete zaslat cenovou nabídku realizace?

Prosíme, abyste co nejlépe formulovali vaší poptávku. Vždy jsou pro nás důležité rozměry, počty kusů atd. V případě výroby nábytku na míru, tak můžete poslat poptávku i e-mailem a přiložit výkres nebo náčrt s rozměry a požadovaným materiálem. Děkujeme

Cenu dubové, jasanové a javorové spárovky si můžete spočítat i v naší online kalkulačce.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com