Jasanová spárovka cink

Vyrábíme a prodáváme jasanovou průběžnou spárovku cink. Spárovku vám vyrobíme dle vašich potřeb v požadované šířce, délce a tloušťce. 

Nábytek, schodiště, podlaha, okna, dveře, parapety, toto vše můžete vyrábět z kvalitního masivu, který je v posledních letech velmi oblíbený. Pro snadnou výrobu se používá jasanová spárovka cink neboli cinkovaná spárovka.

Spočítejte si orientační cenu spárovky v naší nové kalkulačce.

Co je jasanová spárovka cink

Mnoho lidí se často ptá, co je to vlastně masiv. Mají často velmi nepřesné informace. Základní formou masivu je tvrdá deska. Ze sušených desek se dá nábytek vyrobit. Vzhledem k tomu, že není dostatek skutečně krásného dřeva, používá se spárovka. Ta je lepena moderními ekologickými lepidly, které skutečně pevně drží ve spoji. V případě, že se vám podaří deska rozbít, vždy praskne ve dřevě, nikoliv ve spoji. Cinkovaná spárovka má parketový vzor a je výrazně levnější. Spárovku lze namořit či natřít bezbarvým lakem pro přírodní vzhled. Ošetřovat je vhodné masiv pomocí speciálních olejů.

Jasanová spárovka cink je spárovka, která se vyrábí z nastavovaných lamel, které jsou zbaveny suků. Tato spárovka může mít různou délku a šířku, tloušťku nabízíme 20, 30 a 40 mm, případně lze na přání zákazníka vytvořit jiný formát. Jasanová spárovka cink si ponechává krásu i vlastnosti jasanového dřeva, které je pro svou pružnost velmi oblíbené, stejně tak je nenáročné na údržbu a přesto velmi odolné. Jasanová spárovka cink lze zpracovat s hladkou nebo drásanou úpravou. Slušet jí to bude na parapetu, dveřích i na komodě či skříni. Jasanová spárovka je mnohem pevnější než klasická dřevěná deska.

Pro mnoho truhlářů je jasanová spárovka cink naprosto nepostradatelná. Dodáváme spárovku v libovolném množství. Záleží nám na kvalitě, proto si dáváme na její výrobě záležet a používáme správné dřevo, které je řádně vysušeno, rovněž naše spárovka splňuje všechny zákonem stanovené normy.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com