Javorová průběžná spárovka fix

Vyrábíme na zakázku javorovou průběžnou spárovku fix

Pro truhláře a truhlářské dílny vyrábíme javorové průběžné spárovky fix. Ty vyrábíme ve čtyřech jakostech, nejvyšší jakost je nejdražší a také vyrobená z toho nejlepšího dřeva, které je téměř bez suků a jader. Spárovky jsou lepeny z různých lamel pomocí disperzního lepidla, které splňuje normy zdravotní nezávadnosti a také je ekologické.  Javorové průběžné spárovky jsou velice oblíbené.

Spočítejte si orientační cenu spárovky v naší nové kalkulačce.

Javorová průběžná spárovka fixJavorové průběžné spárovky fix vám dodáme v různých rozměrech. Jejich použití má velmi prostý účel – nábytek se nebude různě kroutit a prohýbat. Javorové dřevo je světlé a má skutečně krásnou kresbu.  Spárovky jsou tvořeny v šířce z celého násobku šířky jednotlivých lamel. Výsledný vzhled desky závisí na tom, jakou strukturu a přirozené rozdíly konkrétní dřevo má. Spárovky se vyrábí ze sušeného řeziva, i po zpracování musí být chráněny před vlhkem a nepříznivým počasím. Hotové desky z javorové průběžné spárovky fix jsou excelentním polotovarem pro pracovní desky, kuchyňské pracovní plochy nebo pro schodiště. Hodí se do moderního i klasického interiéru. Vyrábíme je dle normy  EN 12775. Doba dodání závisí na množství objednaných spárovek. 

Specifikace javorové průběžné spárovky

Pro naše klienty vyrábíme javorové průběžné spárovky fix v různých kvalitách, podle toho se také odvíjí cena. Standardní tloušťka dodávaných spárovek je 19-50 mm, šířka lamel pak od 36 do 50 mm. Skladovat spárovky je vhodné při relativní vlhkosti vzduchu do 65 stupňů Celsia.

Poptávka nebo dotaz

Máte nějaké dotazy, nebo chcete zaslat cenovou nabídku realizace?

Prosíme, abyste co nejlépe formulovali vaší poptávku. Vždy jsou pro nás důležité rozměry, počty kusů atd. V případě výroby nábytku na míru, tak můžete poslat poptávku i e-mailem a přiložit výkres nebo náčrt s rozměry a požadovaným materiálem. Děkujeme

Cenu dubové, jasanové a javorové spárovky si můžete spočítat i v naší online kalkulačce.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com