Jasanová spárovka - výroba a prodej

jasanov8 sp8rovkaVyrábíme a prodáváme jasanové spárovky na zakázku. V nabídce máme jasanovou spárovku cink a jasanovou průběžnou spárovku fix. Jasanovou spárovku vám vyrobíme přesně podle vašich potřeb (rozměrů a provedení). Kromě samotné realizace jasanové spárovky vám můžeme nabídnout i různé úpravy povrchu, jako například drásaný povrch.

Spočítejte si orientační cenu spárovky v naší nové kalkulačce.

O jasanové spárovce

Jasanová spárovka je vyrobena z jasanových lamel, které se lepí speciálním lepidlem. Uspořádání lamel v jasanové spárovce určuje její typ a především i vlastnosti.

Využití jasanové spárovky

Jasanová spárovka je vhodná pro výrobu masivního nábytku, pracovních jasanových desek, jasanových kuchyňských desek, jasanových parapetů, jasanových dveří a oken, jasanové stoly, postele, jasanových schodišť, jasanových podlah, jasanových parket atd.

Poptávka nebo dotaz

Máte nějaké dotazy, nebo chcete zaslat cenovou nabídku realizace?

Prosíme, abyste co nejlépe formulovali vaší poptávku. Vždy jsou pro nás důležité rozměry, počty kusů atd. V případě výroby nábytku na míru, tak můžete poslat poptávku i e-mailem a přiložit výkres nebo náčrt s rozměry a požadovaným materiálem. Děkujeme

Cenu dubové, jasanové a javorové spárovky si můžete spočítat i v naší online kalkulačce.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com