Důbové dýhy, dubové švartny, dubové poddýžky, dubové sesazenky, dubové vlysy

Prodáváme a vyrábíme dubové dýhy, dubové švartny, dubové poddýžky, dubové sesazenky

Dubová dýha

Dubovou dýha je čtyřstranně opracovaný díl dubového dřeva, který je nařezán na tenké dubové dýhy většinou o tloušťce 0.5 mm - 2 mm.

Dubová švartna

Dubová švartna je čtyřstranně opracovaný díl dubového dřeva, který je nařezán na tenké dubové dýhy o tl. 3 mm- 8 mm.

K čemu se využívá dubová dýha a dubová švartna

Dubová dýha a dubová švartna se vyžívá jako povrchový dekor, aplikuje se tedy na povrch polotvaru. Díky tomu finální výrobek získá vizuální vzhled dubového dřeva. Často se takto vyrábí dubové podlahy, dubové nášlapnice, dubové schodnice, dubové police, obecně dubové desky pro dubový nábytek, dubové stolové desky, dubové pracovní desky atd.

Dubové poddýžky

Dubové poddýžky jsou dýhy využívané jako mezivrstva mezi povrch konstrukční desky a vrchní dýhu. Běžně se používá i na oplášťování laťovek (aby vrchní překližovačka měla stejný směr vláken jako střed).

Dubové sesazenky

Dubové sesazenky jsou formátované a spojené dýhové listy. Výroba dle domluvy a potřeb klienta. Dubové sesazenky se dají vyrobit různými způsoby a tím zajistit různý finální vzhled. 

Poptávka nebo dotaz

Máte nějaké dotazy, nebo chcete zaslat cenovou nabídku realizace?

Prosíme, abyste co nejlépe formulovali vaší poptávku. Vždy jsou pro nás důležité rozměry, počty kusů atd. V případě výroby nábytku na míru, tak můžete poslat poptávku i e-mailem a přiložit výkres nebo náčrt s rozměry a požadovaným materiálem. Děkujeme

Cenu dubové, jasanové a javorové spárovky si můžete spočítat i v naší online kalkulačce.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com