Dubové parkety

Vyrábíme na zakázku dubové parkety různých rozměrů a tloušťky

Výběr podlahy závisí na mnoha aspektech. Rozhodně je špatnou volbou řídit se při jejich výběru financemi. Například dubové parkety z naší nabídky je naopak skvělou investicí do budoucnosti. Na rozdíl od levných podlah jsou skutečně odolné a vydrží řadu let.

Vyberte si dubové parkety

Při výběru podlahové krytiny je potřeba vzít v potaz řadu parametrů. Jde-li o místnost náročnou na provoz a velmi zatěžovanou, zároveň toužíte po hezké podlaze, pak jsou dubové parkety tou správnou volbou. Dubové parkety nejsou jen podlahovou krytinou, která vychází z nejnovějších módních trendů, ale naopak léty prověřené řešení.

Dubové parkety vyrábíme také na zakázku. Jsou skvělým tepelným izolantem, příjemné při chůzi. Doporučená vlhkost vzduchu u parket je 40-60 %, tak jim zajistíte stálost. Rovněž je nevytírejte mokrým hadrem, aby nepřejímaly přílišnou vlhkost.

Orientační ceník dubových parket

Dubové parkety vyrábíme v rozměrech:

  • 20 mm x 70 mm v délce 300 mm, 400 mm, 500 mm
  • 15 mm x 70 mm v délce 300 mm, 400 mm, 500 mm
1. třída kvality
2450 Kč bez DPH
2. třída kvality
2300 Kč bez DPH
3. třída kvality
2100 Kč bez DPH
4. třída kvality
1900 Kč bez DPH

Oblíbíte si dubové parkety

Ten, kdo chce investovat do kvality, bezpochyby zvolí dubové parkety z naší nabídky. Dubové parkety si oblíbíte pro jejich nenáročnou údržbu, nádherný masivní vzhled. Jsou teplé na dotek, lze je použít i pro podlahové vytápění. Dubové parkety jsou vhodné pro moderní novostavby i starší nemovitosti, chaty i chalupy.

Dubové parkety jsou ekologické, krásné a teplé na omak. Vyrábíme parkety z dubového dřeva ve čtyřech jakostních třídách. Sami si zvolte, kterou variantu upřednostníte. Rozdíly mezi první a čtvrtou jakostní třídou jsou v barevných odstínech i množství suků. Pro ty, kdo chtějí mít tradiční a přesto moderní parkety, jsou tyto dubové parkety ideálním řešením. Jsou investicí pro mnoho let dopředu, proto není potřeba se obávat finanční náročnosti.

Poptávka nebo dotaz

Máte nějaké dotazy, nebo chcete zaslat cenovou nabídku realizace?

Prosíme, abyste co nejlépe formulovali vaší poptávku. Vždy jsou pro nás důležité rozměry, počty kusů atd. V případě výroby nábytku na míru, tak můžete poslat poptávku i e-mailem a přiložit výkres nebo náčrt s rozměry a požadovaným materiálem. Děkujeme

Cenu dubové, jasanové a javorové spárovky si můžete spočítat i v naší online kalkulačce.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme a vytvoříme nabídku.

Pro informace a kalkulacesklady.reziva@gmail.com